Dołącz do naszego Zespołu!

Jesteśmy nastawieni na rozwój i stawiamy sobie wysoko poprzeczkę. Uważamy, że największą wartością każdej firmy są ludzie i dlatego budujemy stabilny i przyjazny zespół.

Oferujemy współpracę osobom, które chcą zdobywać doświadczenie i doskonalić swoje umiejętności w praktyce. Szukamy ambitnych i otwartych prawników. Oczekujemy logicznego myślenia, rzetelności i konsekwencji w działaniu.

Koordynator ds. social media poszukiwany!

Zakres obowiązków:

  • Prowadzenie mediów społecznościowych Kancelarii
  • Budowa i aktualizacja mediaplanu
  • Organizacja eventów i szkoleń
  • Koordynacja publikacji prasowych
  • Przygotowywanie ofert i materiałów dla Klientów
  • Wsparcie administracyjne
  • Tworzenie prezentacji w oparciu o materiały dostarczone przez prawników

Wymagania/oczekiwania:

  • Wyśmienita organizacja pracy
  • Silne nastawienie na cel
  • Lekkie pióro
  • Łatwość nawiązywania kontaktów
  • Systematyczność
  • Podstawowa obsługa programu graficznego np. Gimp
  • Biegła obsługa mediów społecznościowych

Nie czekaj dołącz do naszego zespołu już dziś!

Osoby zainteresowane współpracą prosimy o przesłanie CV  na adres Kancelarii lub pocztą elektroniczną na adres: rekrutacja@affre.pl