Dołącz do naszego Zespołu!

Jesteśmy nastawieni na rozwój i stawiamy sobie wysoko poprzeczkę. Uważamy, że największą wartością każdej firmy są ludzie i dlatego budujemy stabilny i przyjazny zespół.

Oferujemy współpracę osobom, które chcą zdobywać doświadczenie i doskonalić swoje umiejętności w praktyce. Szukamy ambitnych i otwartych prawników. Oczekujemy logicznego myślenia, rzetelności i konsekwencji w działaniu.

Zostań Praktykantem!

Jeżeli interesujesz się prawem konkurencji, prawem konsumentów lub prawem własności intelektualnej z wielką chęcią przyjmiemy Cię do Zespołu.

Rekrutacja na Staż Wakacyjny do Affre i Wspólnicy Sp. k. rozpoczyna się w kwietniu. Aby aplikować należy: rozwiązać kazus i przesłać razem z CV. Poniżej znajdziecie przykładowe kazusy z ubiegłych lat:

2017_Zadanie_IP.pdf

2017_Zadanie_Konkurencja.pdf

W ciągu roku istnieje jeszcze kilka możliwości konkursowych byś mógł do Nas dołączyć. Jeżeli chcesz być na bieżąco ze wszystkimi informacjami śledź Nasz profil na LinkedIn.

 

Osoby zainteresowane współpracą prosimy o przesłanie CV  na adres Kancelarii lub pocztą elektroniczną na adres: rekrutacja@affre.pl