Katarzyna GórnaKatarzyna Górna-Hurko, radca prawny

prawo antymonopolowe · ochrona konsumentów · nieuczciwa konkurencja · spory

Jej zainteresowania zawodowe koncentrują się wokół zagadnień dotyczących ochrony konkurencji i konsumentów oraz sporów sądowych i prawa cywilnego.

Uczestniczyła w projektach związanych z oceną i wprowadzaniem polityki dystrybucyjnej oraz oceną zgodności regulaminów i wzorów umów z prawem konsumenckim. Posiada doświadczenie związane z prowadzeniem postępowań sądowych oraz przed organami administracji, w tym przed Sądem Ochrony Konkurencji i Konsumentów oraz UOKiK. Prowadzi szkolenia dla przedsiębiorców z zakresu prawa antymonopolowego i ochrony konsumentów. Wspiera również zespół kancelarii w bieżącym doradztwie na rzecz podmiotów gospodarczych.

Ukończyła z wyróżnieniem Wydział Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego, studiowała również na wydziale prawa Københavns Universitet w Danii. Jest absolwentką International Legal Skills Programme na Uczelni Łazarskiego we współpracy z Center of International Legal Studies w Salzburgu oraz Podyplomowego Studium Prawa Konkurencji prowadzonego przez Instytut Nauk Prawnych Polskiej Akademii Nauk.

 

Katarzyna Górna – Hurko
+48 22 100 47 71

Artykuły