Affe Company Logo

Nasz zespół

Kancelarię Affre & Wspólnicy tworzy zespół doświadczonych prawników. Doradzamy głównie w prawie konkurencji, obejmującym prawo antymonopolowe, zwalczanie nieuczciwej konkurencji i prawo konsumenckie, w prawie własności przemysłowej oraz we French Desku.

Pomagamy przedsiębiorcom kształtować politykę dystrybucyjną, szkolimy w zakresie przeciwdziałania porozumieniom antykonkurencyjnym i nadużywania pozycji dominującej. Dbamy o zgodność umów i regulaminów z prawem konsumenckim, a także oceniamy działania przedsiębiorców pod kątem czynów nieuczciwej konkurencji,
w szczególności w zakresie ochrony renomy, prawa reklamy, ochrony tajemnicy przedsiębiorstwa, opłat półkowych i utrudniania dostępu do rynku.

Z naszego doradztwa prawnego korzystają przedsiębiorcy m.in. z branż: FMCG, branży chemicznej i IT, spożywczej, odzieżowej, budowlanej, a także przedsiębiorcy z sektora mediów i reklamy.

Wiedza i wieloletnie doświadczenie pozwalają nam minimalizować ryzyka prawne naszych klientów i rekomendować najkorzystniejsze rozwiązania. Pomagamy małym i dużym bezpiecznie budować i rozwijać biznes.

Joanna Affre

Joanna Affre

adwokat, wspólnik zarządzający

joanna.affre@affre.pl +48 22 100 47 71 mój profil dowiedz się więcej ➤
Jakub Sadurski

Jakub Sadurski

adwokat, szef działu prawa konkurencji i konsumentów

jakub.sadurski@affre.pl +48 22 100 47 71 mój profil dowiedz się więcej ➤
Joanna Skrzeczkowska

Joanna Skrzeczkowska

radca prawny, szef działu prawa własności intelektualnej

joanna.skrzeczkowska@affre.pl +48 22 100 47 71 mój profil dowiedz się więcej ➤