Affe Company Logo

Pracownicy
Kadra menadżerska
Zarząd

Przygotujemy szkolenia, które będą odpowiadały potrzebom uczestników, niezależnie od szczebla. Tworząc program warsztatów zawsze bierzemy pod uwagę problemy branży
i stopień odpowiedzialności, jaki jest przypisany w zależności od uprawnień.

Online

Stworzyliśmy narzędzie (Quizzer), za pomocą którego, dzięki analizie wziętych z życia sytuacji, pomagamy pogłębić wiedzę obejmującą przeróżne zagadnienia. Szkolenie zakończone jest testem, a jego pozytywne zaliczenie umożliwia otrzymanie certyfikatu.

U Klienta

Chętnie szkolimy przedsiębiorców i ich pracowników
w codziennym środowisku. Wraz z szeroką gamą przykładów
i wiedzy, zabieramy ze sobą pakiet materiałów dla każdego uczestnika.

Wybrane projekty:

Szkolenie z zakresu kontroli z przeszukaniem organizowanych przez Prezesa UOKiK

Dwudniowe kompleksowe szkolenie z organizacji loterii promocyjnych zakończone uzyskaniem certyfikatu uprawniającego do przeprowadzania loterii promocyjnych

Sprzedaż przez Internet – jak zgodnie z prawem
ochrony konkurencji i konsumentów zbudować model biznesowy.

Dystrybucja szyta na miarę – dystrybucja selektywna

Konkursy i loterie – aspekty prawne marketingu

Konkursy i loterie SMS a aspekty konsumenckie

Rekomendacje

Szkolenie zostało bardzo wysoko ocenione przez wszystkich uczestników zarówno pod względem merytorycznym jak również pod względem sposobu przekazywania wiedzy. Część teoretyczna połączona z częścią praktyczną pozwoliły pracownikom pozyskać wiedzę, która przekłada się na świadomość prawną zespołu sprzedaży naszej firmy.

Mariusz Kołakowski, Szef Sprzedaży, HIPP Polska Sp. z o.o.

Prawnicy potrafią w profesjonalny sposób wygłosić ciekawą prelekcję na niełatwy temat. Stawiają przede wszystkim na prowadzenie szkoleń w sposób interaktywny, tak aby uczestnicy zawsze uzyskiwali odpowiedzi na nurtujące ich pytania. Na szczególną uwagę zasługuje też umiejętność dostosowania materiałów i zakresu prezentowanej wiedzy do specyficznych biznesowych potrzeb klienta i branży.

Joanna Jamka, Członek Zarządu, Trio Conferences Sp. z o.o.

Naszym wyzwaniem było to aby wśród Naszych ekip działu Ochrona ustandaryzować wiedzę z prawa karnego i cywilnego. Język prawniczy jest wymagający i często dla niektórych trudny do zrozumienia. Stworzona historia bohaterów składająca się z realnych sytuacji dziejących się w Naszych lokalizacjach sprawiła, iż fabuła szkolenia oraz wiedza zdobyta podczas aktywności w bardzo dużym stopniu pozwoliła „zaprzyjaźnić” się uczestnikom z prawem cywilnym i karnym.

Śmiało mogę polecić rozwiązanie zaproponowane przez Kancelarię Affre i Wspólnicy Sp. k. – szkolenie przez platformę Quizzer.  Pozwoliło ono Nam rozwinąć Naszych pracowników. Wnioskujemy to po bardzo dobrych opiniach Managerów biorących udział w takiej formie szkolenia.

Mateusz Parzybót, Specjalista ds. Szkoleń, Auchan Retail Polska

Eksperci