Affe Company Logo

Kancelaria Affre i Wspólnicy otrzymała 4 wyróżnienia w rankingu „Rzeczpospolitej”!

W 18 Rankingu Kancelarii Prawniczych organizowanym przez dziennik „Rzeczpospolita” kancelaria Affre i Wspólnicy otrzymała aż 3 wyróżnienia za aktywność w czasie pandemii: za wsparcie pro bono przedsiębiorców, którzy ucierpieli z powodu koronawirusa, a angażowanie się w tworzenie legislacyjnych rozwiązań antykryzysowych oraz za organizację pracy kancelarii. Kapituła doceniła również nową stronę kancelarii i umieściła ja w TOP 7 najlepszych stron internetowych.

Prawnicy zaangażowali się w pomoc pro bono przedsiębiorcom przygotowując liczne alerty prawne i poradniki dla mikro, małych i średnich przedsiębiorców dotyczące możliwości skorzystania z pomocy dostępnej w ramach tzw. tarcz antykryzysowych. Zespół Kancelarii przygotował pakiet dokumentów prawnych niezbędnych do rozpoczęcia sprzedaży online. Wraz z partnerami, WP Schop oraz Apaczka.pl, zaoferował przedsiębiorcom, którzy w związku z pandemią musieli zawiesić swoją tradycyjną sprzedaż, możliwość zbudowania sklepu internetowego zupełnie za darmo. Beneficjenci wraz z obsługą techniczną sklepu otrzymali zestaw dokumentów niezbędnych do prowadzenia sprzedaży online zgodnie z prawem.

Affre i Wspólnicy wzięła też udział w pracach nad postulatami dotyczącymi wsparcia firm w obliczu pandemii w ramach inicjatywy Izb zrzeszonych w International Group of Chambers of Commerce. Zagadnienia opracowane w postulatach obejmowały głównie branżę retail.

Ranking Kancelarii Prawniczych „Rzeczpospolitej” 2020. Nagranie internetowej gali.

W tegorocznej edycji zrezygnowano z rankingu jakościowego, w którym od lat kancelaria miała ugruntowaną pozycję w dziedzinie prawa konkurencji oraz została doceniona w zakresie prawa własności intelektualnej i prawa autorskiego. Natomiast w rankingu ilościowym awansowaliśmy o 60 miejsc w kategorii prawnicy ogółem oraz o 17 miejsc biorąc pod uwagę wyłącznie adwokatów i radców prawnych.


Wszystkie rekomendacje i miejsca rankingowe można znaleźć na stronie https://rankingi.rp.pl/kancelarie/affre-i-wspolnicy