Affe Company Logo

Podcast „M&A^2, czyli Mirek i Asia o mergerach i antymonopolu”

„M&A2, czyli Mirek i Asia o mergerach i antymonopolu” już dostępny!

To podcast, który zaprasza słuchaczy do fascynującej podróży przez świat fuzji i przejęć, prowadzonej przez dwóch doświadczonych prawników – Mirosława Fiałka i Joannę Affre. Podcast pomoże profesjonalnie zaplanować transakcję, skutecznie ją przeprowadzić, zminimalizować ryzyko antymonopolowe, uniknąć najczęstszych błędów i zbędnego stresu przed, w trakcie i po transakcji.

Joanna Affre, założycielka kancelarii Affre i Wspólnicy, to ekspertka w obszarze prawa konkurencji. Posiada też rozległe doświadczenie w prawie karnym dla biznesu i obsłudze firm, szczególnie w negocjacjach i rozwiązywaniu sporów między wspólnikami. Z kolei Mirosław Fiałek, założyciel i partner w kancelarii transakcyjnej MFW Fiałek, wyróżnia się ponad dwudziestoletnim dorobkiem w doradztwie prawnym, szczególnie w obszarze transakcji fuzji i przejęć, restrukturyzacjach oraz rozwiązywaniu sporów. Specjalizuje się w doradztwie dla funduszy private equity oraz venture capital w strukturyzacji i zarządzaniu transakcjami, nadzorze nad projektami due diligence, sporządzaniu dokumentacji transakcyjnej i jej negocjowaniu oraz zarządzaniu procesem negocjacji.

Podcast ten nie tylko ma pomóc w zrozumieniu złożonych procesów M&A, lecz także ma dostarczyć słuchaczom konkretnych narzędzi i wskazówek, niezbędnych do skutecznego planowania i realizacji transakcji. Joanna i Mirek nie tylko dzielą się swoją wiedzą, ale także analizują aktualne trendy i zmiany w prawie, aby słuchacze mogli podejmować świadome decyzje biznesowe. W każdym odcinku Joanna i Mirek podejmują tematykę kluczowych aspektów procesu M&A, omawiając zarówno techniczne zagadnienia, jak i praktyczne wyzwania, przed którymi stają przedsiębiorcy. Dzięki ich ekspertyzie i doświadczeniu, słuchacze mogą zdobyć kompleksową wiedzę na temat fuzji i przejęć oraz uniknąć pułapek i błędów związanych z tymi transakcjami.

Nowe odcinki będą się pojawiać cyklicznie dlatego warto śledzić nasze social media (Linkedin, Facebook) i zasubskrybować kanały, aby być na bieżąco🙌

Zachęcamy do słuchania naszego podcastu, który jest dostępny na platformach:

🔴 Spotify, 🔴Youtube oraz 🔴Youtube Podcast!